הננו אור

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

כיוון שטבענו האמיתי הוא אור, איננו צריכים לעשות דבר כדי להיות אותו אור, מלבד להפנים שזו היא מהותנו. כל ספק בעצמנו מגביר את ההזדהות שלנו עם מי שאינו באמת אנחנו. הזכרונות, האמונות, הרגשות, המחשבות, כל אלו הינם השתקפות של נקודה מסויימת בהתפתחות שלנו שבה אנו ממוקדים כרגע, אך הם אינם אנחנו, הם אינם האני האמיתי שלנו.

אין משמעות הדבר שהם שקר, מה שאנו חווים באמת קיים באותו רגע, אך מצבים רבים שאנו חווים ברגע נתון כקיימים אינם מהווים את העצמי שלנו. זאת כיוון שהעצמי שלנו הינו אור טהור הנקי מכל מגמה או נטיה.

הננו אור טהור המהווה יסוד לעולם זה ולכל הקיים. אור טהור זה הינו מצב תודעה. זהו מצב תודעה שממנו ניתן לברוא הכול והוא זה שברא את מצבי ההתפתחות השונים, את האפשרויות הרבות לחוויות שונות, וכל זאת למען היכולת של אותו אור להתבטא באינספור דרכים.

אי לכך, כל תחושה של פחד, מועקה, כעס או בלבול, היא חלק ממארג שלם של מפה רב- ממדית המהווה את סיפור ההתפתחות שלנו, אך בשום אופן אינה מהווה את מהותנו האמיתית הנצחית.

אם נפנים את העובדה שאנו תמיד אור, נוכל לראות שכל מצב הנתפס בעינינו כשלילי – אינו אלא גרגר חול המונח על מפת ההתפתחות שלנו במקום שאנו החלטתנו. מסענו הרוחני רווי באינספור גרגרי חול המונחים על אותה מפה – אך לא המפה ולא גרגרי החול מהווים את האני האמיתי שלנו, כולם רק אמצעי שנועד לביטוי העצמי שלנו וכלי דרכו נוכל להתפתח.

האם כוס הזכוכית מהווה את המים שבתוכה? היא רק נותנת להם את הצורה המסויימת דרכה הם יכולים לתפקד כמי שתיה. כך הוא כל אירוע בחיינו שנועד להוות אמצעי דרכו נוכל להתבטא.

לכן זיכרו שבכל רגע נתון הינכם בדיוק מי שאתם צריכים להיות. אין צורך בשיפוט. לא משנה אם אתם חשים פחד, כעס, בלבול, עצב או כאב, אתם תמיד אור טהור שמהותו שקט אינסופי. אותו שקט קיים תמיד, הוא אינו נעלם. אם תבטחו בקיום שלו תוכלו להשיג שקט גם ברעש הגדול ביותר.

זיכרו שמאחורי כל דרמה, מאחורי כל תוהו ובוהו, מסתתר אני עצום ואינסופי המסוגל לברוא עולמות – המכיל את הכול.

שלכם באהבה,

האלה

~~

"האלה" הינה קבוצה גדולה של ישויות ״גלגוליות״ שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *