קול האמת

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

עם ישראל היקרים,
אנו פונים אליכם הפעם כאל עם, כיוון שתקשור זה עומד להתייחס לסיפור ההתפתחות שלכם בתור עם.

אתם עוברים כעת שלב התפתחותי חשוב בהקשר לזהות הלאומית שלכם. כל יושבי כדור הארץ עוברים כעת שיעור התפתחותי חשוב ומיוחד, אך כל עם עובר את הסיפור האישי שלו, וכמו בעבר, גם הפעם יש לעם ישראל סיפור ייחודי מאוד באמצעותו שאר העולם יוכל ללמוד.

עם ישראל התמודד פעמים רבות עם אתגרים המעמידים במבחן את הדרך שבה הוא יגדיר את זהותו, את החירות שלו ואת היכולת שלו לשמור על אחדות אל מול לחצים חיצוניים חזקים. נשמות רבות בוחרות להיוולד יותר מפעם אחת אל אותו הגזע, הלאום או האזור הגאוגרפי, כדי להמשיך את השיעור שאותו התחילו בגלגולים קודמים. גם הפעם, ישנן נשמות רבות בתוככם, הבוחרות לחוות את האתגר ההתפתחותי בהווה, אשר מהווה המשך לאתגרים קודמים אותם הן חוו דרך ההשתייכות לעם היהודי בגלגולים קודמים.

יש נשמות שבוחרות דווקא בזמן זה לעזוב את כדור הארץ, כיוון שההתמודדויות המתרחשות כעת ושעתידות להגיע, אינן מהוות חלק מהתוכנית הנשמתית שלהן בגופן הנוכחי. אל תדאגו לאותן הנשמות שבוחרות לעזוב, המוות הוא אירוע מתוכנן, כמו אירועים רבים בחייכם, והוא מתרחש בידיעת הנשמה הגבוהה. אותן נשמות שבוחרות להישאר ולהמשיך לעבור את פרק ההתפתחות שכבר החל, נמצאות כאן מתוך בחירה ורצון עמוק של נשמתן הגבוהה ללמוד את השיעור שבאו ללמוד.

מה שאתם מכנים ״עם ישראל״, הוא אופציה התפתחותית מיוחדת, אותה בוחרות לחוות נשמות המעוניינות בשיעור המיוחד והספציפי. זהו שיעור של בניית זהות עצמית ביחס לעולם, זהו שיעור המכיל בתוכו אתגרים רבים בהקשר של פחד מפני היותכם חלשים וחשופים לפגיעה ובו-זמנית פחד מפני העוצמה שלכם.

פעמים רבות בהיסטוריה, הביאה קבוצת הנשמות שבחרו להיוולד אל העם היהודי, שיעורים גם לשאר העולם, היתה זו למידה שהתרחשה דרך כאב ופעמים רבות דרך ביטול העצמי. האתגר של העם היהודי, שבו הוא חווה קונפליקט קבוע בין הפחד להיפגע לבין הפחד להביא את עוצמתו אל העולם – האתגר הזה הביא אל כדור הארץ למידה שקטה ברובה, אך נוכחת ועוצמתית לגבי נושאים שונים במין האנושי. נושאים כמו אינדיווידואליות אל מול השתייכות, רחמים אל מול צדק ועונג אל מול גבולות, הוצפו אל פני השטח בצורה עקיפה וישירה, דרך חוויותיו של העם היהודי.

אינכם צריכים לפחד מהמשימות שבחרתם לעצמכם בתור עם, מעולם לא נכפתה עליכם עובדת היותכם יהודים. כל גלגול שבו בחרתם להיוולד לעם הזה הוא תולדה של הבחירה הגבוהה של נשמתכם. גם הנשמות שחיות איתכן ושאינן משתייכות כעת לעם היהודי, בחרו לעבור איתכם את השיעור הנוכחי, חלק מהן היו חלק מהעם שלכם בגלגולים אחרים.

חשוב שתדעו כי לא קיים הבדל במהות הנשמה בין עם לעם, אלא השיעורים אותם כל נשמה בוחרת לעבור הם אלה שיוצרים את האשליה שישנו הבדל, התפאורה שונה אך המהות היא אחידה. כמו שכל אדם הוא סיפור בפני עצמו, כך מתקיימים במקביל גם סיפורים קולקטיביים בהיקפים שונים בתוך המין האנושי. וכן מתקיים גם סיפורה הקולקטיבי של האנושות כולה, ביחס לצורות קיום אחרות.

בכל שיעור ושיעור יש לכם את כל הכלים כדי להתמודד בצורה שאתם בוחרים וליצור את המציאות שבה אתם מעוניינים. באף שלב בהיסטוריה וגם כעת, לא הייתם חסרי אונים. כל חיים של נשמה בגוף הם חיים מתוכננים שמתחילים ומסתיימים על פי רצונה הגבוה של אותה נשמה, בלי קשר לנסיבות בהן היא בחרה להתחיל ולסיים את הגלגול.זהותכם האישית וזהותכם הלאומית היא בחירה שמהווה חלק מהסיפור ההתפתחותי שלכם, סיפור אותו אתם יוצרים. לכן, דעו כי חזקים אתם יותר משנדמה לכם. אתם האלוהות עצמה המכילה בתוכה את כל תעצומות הנפש וחכמת החיים לה אתם זקוקים כדי להמשיך במסלולכם.

נשאלת השאלה איזה מסלול אתם בוחרים לעצמכם. אינכם חייבים להתנהל מתוך בלבול או ניתוק מעצמכם, יש לכם יכולת להפוך מודעים וערים יותר לרצון הגבוה של נשמתכם. חיבור לרצון זה יסייע לכם להבהיר את הדרך, כך שתוכלו לראות ביתר בירור את שלטי ההדרכה הגבוהה שלכם שמכוונת ושמעודדת אתכם בכל עת.

נכון לעכשיו, מהו השיעור האישי שלכם?

האם אתם חשים אותו בתוככם?

מהו הרצון הגבוה שלכם?

השיעור הקולקטיבי מתרחש תמיד דרך השיעור האישי, לכן הרצון הגבוה והאישי של נשמתכם רלוונטי תמיד, גם ובמיוחד בתקופה שבה אתם חווים שיעור קולקטיבי עוצמתי כל כך. התחברו לתחושות הבטן שלכם, לאינטואיציה, לקולכם הפנימי, ואז הגבירו את הווליום, כך שכל השאר יתמוססו אל תוכו. הפכו את הקול הפנימי הזה למדריך שלכם ותנו לו להוביל, כך תבנו בתוככם את היכולת לבטוח בעצמכם ולנהל את חייכם מתוך חיבור לרצון נשמתכם הגבוה. הישארו עירניים לסביבה, הקשיבו באמצעות השקט והתבוננו באמצעות היעדר שפיטה. ואז, תנו ללבכם לדבר.

קולה של הנשמה מדבר דרך ליבכם, לנשמה יש יכולת ידיעה רחבה ועמוקה יותר מכל חוש פיזי. אתם עשויים להרגיש כאילו אינכם שומעים את קולה של הנשמה, אך היא תמיד מדברת וקולה נובע מתוככם. למדו את עצמכם לזהות את קולה מבין כל רעשי הרקע, אז יהיה לכם קל יותר לדעת איזה קול עליכם להגביר. קולה של הנשמה מהדהד כאמת, בגופכם ובתודעתכם. לקול האמת יש איכות של שלווה, של שקט פנימי נטול קונפליקט. אם ישנו קונפליקט, דעו כי הוא מהווה בסך הכל רעש רקע, הגבירו בעדינות את קולה של הנשמה עד אשר קול האמת הפנימית שלכם יהיה ברור ובהיר, יהיה זה קול השלווה.

דעו כי אתם תמיד מוקפים באור. אתם תמיד אהובים ואתם תמיד בטוחים, כיוון שאתם השחקנים בעולם המשחק שאתם עצמכם יוצרים. הפחד הוא איתות, בקשה לתשומת לב עמוקה יותר, השתמשו בו כדי להבדיל טוב יותר בין רעשי הרקע לבין קולה של הנשמה.

אנו ממשיכים ללוות אתכם במסעכם, באהבת אין קץ.

חברי המישור השישי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *