מדריכים אישיים

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

נוכחות המדריך האישי שלנו ידועה לנו תמיד ברמה הלא מודעת ולחלקנו גם ברמה המודעת. איננו חייבים לדעת שהמדריך נמצא כדי שנוכל לספוג את אנרגיית האהבה והעזרה שהוא נותן לנו, אך הידיעה שהוא קיים יש בה כוח לנחם, לעודד ואף לפתוח פתח לתקשורת רחבה יותר.

המדריך האישי שלנו הינו ישות נפרדת מאיתנו ומחוברת אלינו בו זמנית. עובדה זו נכונה לגבי חלקי היקום כולו. המדריך האישי יכול להיות חלק אחר של הנשמה שלנו, הוא יכול להיות ישות גלגולית שלנו שכבר התקדמה במסעה הרוחני ושמסייעת לנו עתה, הוא יכול להיות נשמה מקבוצת הנשמות הקרובה שלנו, איתה עברנו גלגולים רבים וכעת היא מסייעת לנו, והוא גם יכול להיות נשמה מתקדמת מקבוצה אחרת. לא כל כך משנה מיהו בדיוק המדריך האישי שלנו כרגע או מהי דרגת "קרבתנו הנשמתית" – כולם ללא יוצא מן הכלל אוהבים אותנו אהבת אין קץ ונמצאים כדי לסייע לנו במסענו הגשמי.

בדרך כלל המדריך המסוים שמלווה אותנו נבחר לעשות כך על פי הצורך האישי שלנו וסוג האנרגיה לה אנו זקוקים, וגם בהתאם לעבודה המסויימת שהמדריך יתאים לבצע באותו הזמן. כאשר אנו מתפתחים ומשתנים, גם המדריך האישי שלנו יכול להשתנות. לפעמים יהיה זה אותו מדריך, שבמקביל אלינו משתנה ומתפתח בעצמו, זאת בעיקר במידה והמדריך הינו חלק מהנשמה שלנו. לפעמים יתחלף המדריך לישות אחרת שמתאימה יותר למצבנו האנרגטי-רוחני החדש. התחלפות זו של המדריכים יכולה לעתים לגרום לבלבול אצל האדם, בעיקר אם אינו מודע לאפשרות של תהליך כזה.

כיוון שאיננו חייבים להיות מודעים למדריכים כדי לחוש את אהבתם – כך גם ההתחלפות שלהם משפיעה עלינו בלי שבהכרח נהיה מודעים לכך. האדם יכול לחוש ״בלגן״ פנימי או תחושת זרות שאינה מוכרת לו, אך תחושות אלו יעברו בהדרגה, והוא יתרגל באופן לא מודע לנוכחות החדשה.

ההכרה במדריכים והמודעות אליהם יכולה להיות דבר נפלא. היא פותחת פתח לתקשורת עם המדריך ובכך מגבירה את יכולתו של המדריך לסייע לנו. אין זה אומר שעלינו לדחוף את האנשים סביבנו להכיר במדריכם האישי. לא לכולם הדבר יתאים ולא לכולם יעזור בהתפתחות. כל נשמה שונה בדרך שבה היא בוחרת לעבור את מסעה, זכרו לכבד זכות זו.

מלבד המדריך האישי שלנו, ישנם מדריכים נוספים הבאים והולכים לסירוגין בהתאם לצורך שלנו במצב נתון. ככל שהאדם יהיה פתוח לתקשורת רוחנית, כך יוכל לזמן לעצמו ישויות בעלות ידע מסויים שלו הוא זקוק. אך גם במידה והאדם אינו מתקשר עם המדריכים באופן מודע, אם בזמן מסויים בחייו הוא יהיה זקוק לאנרגיה או לידע מסויימים, יגיע המדריך הנכון לשם כך ויסייע.

הקשר שלנו עם המדריכים הוא קשר של אהבה ללא תנאי. איננו צריכים להיות במצב מסויים או להגיע לדרגה רוחנית מסויימת כדי שהם יהיו שם בשבילנו. הם תמיד נמצאים בשבילנו, גם אם כביכול לא נדע זאת. גם האדם שנחשב בעולם הפיזי כאכזר ביותר, זוכה לנוכחותם ולאהבתם של המדריכים. ברמה אלהית, כל הנשמות שוות, כל הנשמות אהובות וכל הנשמות מהוות חלק בלתי נפרד מן האלהים עצמו.

אנו אוהבים אתכם אהבת אין קץ, נמצאים איתכם תמיד. אנחנו ואתם אחד הוא.

ברכות יקירים,

לואן והחברים

~~

*לואן הינו המדריך האישי שלי. לואן מעביר לי מידע רוחני, לפעמים יחד עם ישויות נוספות. "החברים" בתקשור זה הם חבורה של נשמות שונות שחלקן שייכות לקבוצת ישויות הקוראת לעצמה "החברים" (קבוצה המעבירה לי ולאחרים על כדור הארץ מידע רוחני) וחלקן ישויות אחרות שהגיעו לסייע בתקשור הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *