אהבה עצמית

עריכה לשונית: סמדר ברגמן

חוסר אהבה עצמית מהווה את שורש החולי העמוק ביותר. באופן טבעי הפחד נוכח במצבים של היעדר אהבה עצמית. כיוון שטבענו האמיתי הינו אלוהות, עוצמה ואהבה, חוסר אהבה לעצמי זה מוליד את הפחד. זהו מצב של היעדר אור שבאופן טבעי יוצר חושך.

אי לכך, המפתח לשחרור כל פחד הוא אהבה עצמית. האלוהות אוהבת את עצמה באופן טבעי. האלוהות לא שואלת האם היא ראויה לאהבה או לא, היא פשוט קיימת. ההיזכרות באלוהות שלנו תסייע לנו לחוש את אותה אהבה עצמית טבעית, אותה הערכה עצמית שמגיעה ממקום נינוח ושקט ושאינה קשורה כלל וכלל לגאווה או להתיימרות, אלא להכרת המציאות כפי שהיא.

בני האדם התרחקו כל כך מן האלוהות של עצמם, עד כדי כך, שהיעדר אהבה עצמית הפך להיות "המצב הטבעי". אך זוהי אשליה כיוון שמצבכם הטבעי הינו חופש מוחלט. במצבכם הטבעי לא נשאלת השאלה: ״האם אני ראוי או לא ראוי, האם אני אהוב או לא אהוב, האם אני בעל ערך או לא?״ במצבכם הטבעי אתם פשוט מי שאתם. הקושי להכיר במי שאתם הוא תולדה של המצב התודעתי שנוצר בכדור הארץ.

אנו נמצאים כעת בפתחו של עידן חדש. עידן שבו הכרת העצמי שלנו תחשב לבריאות ולא לגאווה, עידן שבו כולנו יכולים להפתח לתקשורת רב ממדית ולקשר עם העצמי הרוחני שלנו.

יום יבוא ולא תשאל השאלה: ״מי הוא אלהים?״, יום יבוא ולא יהיה לכם צורך ללמוד איך לאהוב את עצמכם. הדרך לשם היא נפלאה. הדרך אל הכרת העצמי שלכם רצופה עונג, כמו ילד הפותח מתנה. הרשו לעצמכם ליהנות מהתגליות על עצמכם, הרשו לעצמכם להכיל את האור שהינכם, את העוצמה האדירה, את השלווה והחוכמה האינסופיות.

אתם בסדר בדיוק כפי שאתם היום. אינכם צריכים לעשות מאמץ כלשהו כדי להיות אותה אלוהות מוארת ועוצמתית, אתם כבר אותה אלוהות. הרשו לעצמכם להרגיש את האהבה העצמית, את ההכרה באני שלכם.

אהבה עצמית אינה גאווה, היא אינה שלילית והיא אינה מה שאתם מכנים בשם ״אגו״. אהבה עצמית היא פשוט האמת, האמת של הקיום שלכם. תנו לעצמכם להיות, פשוט להיות.

זיכרו שאנו כאן איתכם, רבים מאיתנו עברו מסע דומה לשלכם. גם אנחנו אוהבים את עצמנו, לא כי כך אנו בוחרים, אלא כי זהו המצב הטבעי שלנו. ההכרה באני שלנו היא זו שמאפשרת לנו לסייע לכם. ההכרה באני שלכם היא זו שמאפשרת לכם לרפא את עצמכם ולהביא לידי ביטוי את אותו ״אני״.

ברוכים אתם, אהובים אתם ומוקפים באהבה ובעידוד אינסופיים. שלכם, לואן, כריס וכל האחרים.

~~~~

* לואן הינו המדריך האישי שלי, כריס הינה ישות גלגולית שלי, ״כל האחרים״ הן ישויות רבות, אוהבות וחכמות, שהיו נוכחות בתקשור זה ולקחו חלק בהעברת המסר.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *