מסעדת 416

היום זכיתי להרצות מול נשים מדהימות וגבר אחד (מדהים לא פחות) על מיניות, ומה בא אחרי סקס אם לא…. אוכל!!! חוץ מזה שכבר הייתי ממש קרובה ל FOUR ONE SIX 😉

חומוס מקסיקני ב 416

אז נכנסנו בשעת צהריים כשעובדת חמודה קיבלה אותנו והגישה תפריטים. מוזיקה נעימה ואווירת נינוחות כללית שררה במקום, כיאה לצהריים תל אביבי טיפוסי. עופר הזמין את החומוס המקסיקני (44 ש"ח) הנפלא שלהם, שלטעמי מכיל קצת יותר מידיי טחינה אבל עופר לגמרי לא הסכים איתי והוא נהנה ממנו מאוד! אני הזמנתי בפעם הראשונה את הסיגרים (48 ש"ח) שהיו פשוט וואו וואו וואו!! התענגתי על כל ביס!! הם מגיעים שלושה יפים כאלה, לא קטנים, מעט חריפים וממלואים ב"טחון" וצנוברים ובצד יש שלושה מטבלים מענגים ומושלמים. תשמעו, אני הולכת לחלום עליהם בלילה.

ספיישל סיגרים ב 416

לעיקרית הזמנו את הריזוטו הנהדר וחלקנו אותו. השילוב של הירוקים עם הפטריות ממש נפלא, החמאה שמעורבבת בפנים מענגת ביותר וכך גם הפרמז'ן-שקדים שמלמעלה. הפרח הורוד שהיה לנו בצלחת היה אכיל 🙂 היה לו טעם שהזכיר פירות יער, חמצמץ כזה, או כמו שבן (אחד משלושת הבעלים) אמר "טעם של פרח".
אני כן אציין משהו ששכחתי לומר לבן, זה יהיה נהדר בעיניי (ועופר הפעם הסכים איתי) להוסיף משהו יותר קרמי לריזוטו, כך שהוא יהיה גם יותר "חלבי" וגם יותר דייסתי, אבל אין ספק שהוא מענג גם כמו שהוא.

ריזוטו ב 416

קינוחים!
הזמנו את עוגת הגבינה (45 ש"ח), בפעם האחרונה שטעמתי אותה זה היה לפני שינוי המתכון. היא טעימה מאוד, אוורירית, אך חייבת להודות שאהבתי יותר את המתכון הקודם (למרות הדחיסות שלו) שדמה יותר לעוגת גבינה אפויה. בכל אופן, הבנתי שהרבה מאוד אוהבים את הגרסה החדשה, אז אני מקבלת באהבה.

עוגת גבינה ב 416

בנוסף, קיבלנו צ'ופר גם את אלף ההורס, שכידוע לכולנו, הוא אכן הורס! הייתי יכולה לשחות בקרם ריבת החלב החמצמץ הזה וללבוש את עוגיית האלפחורס שעל הצלחת!
הייתי שמחה שיורידו את רמת המתיקות בשני הקינוחים, אך זה לא מה שיפריע לי להשתכר מעונג מקפיצות הסוכר החדות האלה ולשלם עליהן שוב ושוב… ושוב. ?

אלף ההורס ב 416

בן המקסים היה פתוח לשמוע כל חוות דעת וביקורת. בכלל, בכל שיחה שהיתה לי איתם, גם בפעמים אחרות (יש מצב שכולן היו עם אותו תאום, לעולם לא אדע ? ?) הם תמיד קשובים ולוקחים את הביקורת למקום של בנייה והשתפרות וזה ניכר על המקום, רמתו ללא ספק עלתה מהפעמים האחרונות שהייתי שם.
אם אתם מתכננים להגיע בערב, אני ממליצה להזמין מראש מקומות. כמו כן, הוייב של המקום יהיה שונה מבצהריים, עם אורות מעומעמים ואווירה רומנטית משהו. ניתן גם להזמין את המקום לאירועים.
הצצתי גם בתפריט לערב השנה החדשה (2018) והוא נראה משגע! כל המנות שם חדשות לגמרי ואתם לא מבינים מה בן עשה לי כשהוא תיאר לי את הקינוחים… אלוהים יעזור לי. מחיר לסועד לערב השנה החדשה הוא 250 ש"ח, כולל 5 מנות ומנות אלכוהול עם כל מנה. ❤

לאתר של מסעדת 416:
https://416.co.il/

לעמוד הפייסבוק של 416:
https://www.facebook.com/416TLV/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *