טיפולים

הינני מחוברת לתחום הרפואה המשלימה הרבה מאוד שנים וסיפורי האישי לימד אותי רבות. אני רואה את הגוף והנפש כיחידה אחת שלמה המהווה ביטוי לעצמי שלנו. אני מאמינה שיש באפשרותנו לרפא, להתפתח, ללמוד ולהתקדם. דרך שינוי דפוסי החשיבה שלנו וההיכרות המחודשת עם העצמי האותנטי שלנו, ניתן להשיג ריפוי והקלה בתחומים רבים ומגוונים. באמצעות טיפולים המחברים אותנו לעוצמה הפנימית שלנו ומסייעים לנו לקחת את המושכות בחזרה, נוכל להתמודד עם חרדות, דיכאון, התלבטויות, חוסר ריכוז, בעיות שינה, כאבים פיזיים ועוד. נוכל גם לקבל מענה על שאלות, להשיג מטרות ולחיות חיים מאושרים, חופשיים ואוהבים יותר.

אני מטפלת מוסמכת בפרחי באך מטעם מכללת רידמן. אני בוגרת קורס רייקי 1+2 במכללת ברק ומטפלת דרך מדיטציה, שחזור גלגולים ותקשור. אני יועצת מינית+זוגית מטעם בית הספר למיניות של מלכה ספקטור. כל סוגי הטיפול כוללים שיחה ואינם כוללים מגע. כמו כן, אני עוסקת בתחום ההוראה הגופנית מעל לעשור. אני בעלת תעודת הדרכה במחול, אשטנגה יוגה ופילאטיס מכשירים עם התמחות בשיקום. העיסוק בתחום הפיזי היווה חיזוק משמעותי בשבילי לגבי הקשר הישיר בין הגוף והנפש ושיכלל את יכולות ההתבוננות שלי בעת איבחון של מקור הבעיה, בין אם היא פיזית או נפשית. סיפור החיים שלי גרם לי לחקור עמוקות בנושאים של מיניות, ריפוי טראומות, התמודדות עם חרדות ועוד.

מהותינו איננה סיכום של הבעיות והכאבים שלנו, אנו ישויות גדולות, עוצמתיות וחכמות הרבה מעבר למה שנדמה לנו ויש לנו היכולת להשפיע ישירות על הדרך בה נחווה את חיינו.